peel
  • Balenie bezpečné a dôkladné, AKO VO VATIČKE :)

  • Ponúkame kvalitu, precíznosť a serióznosť

  • OBJEDNÁVKY a INFO cez email, FB, alebo telefonicky.

     

     

 

 

Vitajte na našej webovej stránke, kde môžete vidieť našu kompletnú kolekciu dekorovaných pohárov a doplnkov.                                                                                                                                          Sme firma zaoberajúca sa dekorovaním skla ako je gravírovanie, pieskovanie a farbenie. Pieskovaním do kovu, keramiky a plastu.

Firma bola založené v r.2003 a postupne rozširujeme nielen kolekciu pohárov, ale aj doplnkový sortiment ako sú oznámenia, stužky, šerpy, pamätníčky, strieborné obrúčky, sklenené pilníčky a iné. Dekorovanie pieskovaním sme rozšírili aj o iné materiály než je sklo a to kov, antikor, keramika (šálky) a plast.

Ponúkame svadobné, stužkové, jubilejné poháre, firemné a iné (maloobchod aj veľkoobchod). Taktiež zákazkové dekorovanie ako sú firemné logá, vianočné motívy, poháre na silvestrovské večierky, plesy, či iné vlastné návrhy.

Svadobné oznámenia sú k dipozícii len na našej prevádzke v Námestove.

NOVINKA na stužkovú !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Na stužkovú slávnosť ponúkame nielen stužkové poháre, ale aj maturitné oznámenia, stužky, stuhy, šerpy, pamätníčky, strieborné obrúčky a nové kovové stužky.

Našou špeciálnou ponukou pre reklamné agentúry je gravírovanie priamo na akciách pred zrakmi hostí. Pôsobenie a dodanie našich výrobkov a služieb je v rámci celého Slovenska i zahraničia.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.
Nezáväzne Vám vypracujeme cenovú ponuku pre Vašu požiadavku.

Kontaktovať nás môžete osobne, emailom, alebo telefonicky.